BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 10695094
*
nr 1069 5094
Vägglampa
mässing och glas, höjd: 37 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:10:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 22:15:02
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mässing och glas väggbelysning vägglampa
-
7342 Väggarmatur
Luxus Vittsjö. Längd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:46
-
7341 Väggarmaturer
ett par, Hemi, Klot-3, höjd, 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:38
*
Vägglampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5094
Vägglampa
mässing och glas, höjd: 37 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 22:15:02 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mässing och glas väggbelysning vägglampa
-
7342 Väggarmatur
Luxus Vittsjö. Längd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:46 -
7341 Väggarmaturer
ett par, Hemi, Klot-3, höjd, 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:38